metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gimbaza ~gimbaza (Gość)18.05.2016 07:23

Śmierdzi bo to Pt.

56


sklave sklaveranga18.05.2016 07:42

Strawa śmierdzi bo najstarsi mieszkańcy nie pamiętają kiedy ktoś ją czyścił. Znaczy się strawa przeterminowała się. Mały strumyk sam sobie nie da rady szczególnie kiedy przepływa przez miasto średniej wielkości. A jeszcze kilkadziesiąt lat temu ryby w Strawie się trafiały i to nawet niezłe okazy. Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

73


wodnik szuwarek ~wodnik szuwarek (Gość)18.05.2016 08:14

śmierdzi - bo nie pachnie

50


Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)18.05.2016 07:27

Proponowałbym sprawdzić jakie rury są podłączone do rzeki Strawy w rejonie ulic Wiejska,Jerozolimska , Wilcza.Tam są przyłącza z szamb do istniejącej kanalizacji deszczowej, którą wody spływają do rzeki.

180


miki ~miki (Gość)18.05.2016 08:59

Witek czep się tramwaja. Jak ci śmierdzi na wsi to po co tam jedziesz? Kocyk i nad Strawę.

55


Thawienny ~Thawienny (Gość)18.05.2016 09:05

Zgodnie z nazwą. pachnie wynikami "strawiania".

80


Witek ~Witek (Gość)18.05.2016 08:34

Co tam taki smród wystarczy na wioski wyruszyc jedzie gnojowica na całą okolice .Tak wygląda nowoczesne rolnictwo zamiast tradycyjnego kilku cwaniaków z czasów komuny zatruwa wszystkich to bomba ekologiczna z czego ludzie nia zdają sobie sprawy a później choroby .po kazdym wylewniu i truciu okolicy wzrasta ilośc ludzi u lekarza .Rolnictwo powinno byc ekologiczne a nie polegające na truciu srodowiska

121


dziadek ~dziadek (Gość)18.05.2016 10:30

W latach 60-siątych przechodziłem codziennie przez mostek nad Strawą na ulicy Budki.Chodziłem do szkoły.i niejednokrotnie z kolegami obserwowaliśmy pływające małe rybki /kolczatki/ zwłaszcza po obfitych opadach.Najbardziej truła wówczas rzeczkę kolorowa brudna woda z HSG Hortensja

100


Antoni ~Antoni (Gość)18.05.2016 10:32

~Kukizowiec (Gość) - co tam zbieramy za podpisy na bazarze stadionowym - strawa przeszkadza czy imigranci- co jest większym zagrożeniem dla Kukizowca. Chciałem powiedzieć , że wczoraj na starym mieście spotkałem imigrantów a kukizowiec nic z tym nie robi tylko strawą która nikogo nie obchodzi się zajmuje!!!

31


Grek Zorba ~Grek Zorba (Gość)18.05.2016 10:35

~Witek (Gość)- to co piszesz świadczy o niewydolności instytucji państwowych oraz tzw dobrej zmiany, a w ogóle jak śmiesz krytykować rolnika przecież oni żywią Polskę wieprzowiną!

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat